1. Spotkanie dzieci i rodziców przed I Komunią św., dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00.
 2. Spotkanie rodziców młodzieży przystępującej do bierzmowania, dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30.
 3. Miejska Droga Krzyżowa w piątek – 12 kwietnia od Katedry do kościoła św. Rocha. Rozpoczęcie o godz. 19.00 przy Katedrze.
 4. Odwiedziny chorych w sobotę -13 kwietnia, od godz. 8.00, prosimy o zgłaszanie adresów w zakrystii lub w kancelarii.
 5. Diecezjalny Dzień Młodzieży, w sobotę – 13 kwietnia br., rozpoczęcie Mszą św. w Katedrze Białostockiej, o godz. 16:00, później spotkanie w Zespole Szkół Katolickich, przy ul. Kościelnej 3.
 6. Droga krzyżowa z naszego kościoła, do kościoła MB z Guadelupe, w sobotę 13 kwietnia po Mszy św., odprawianej o godz. 18.00.
 7. Za tydzień Niedziela Palmowa, poświęcenie palm, tylko na początku każdej Mszy Świętej.
 8. V Podlaski Marsz Cieni z udziałem grup rekonstrukcyjnych odbędzie się 14 kwietnia br., początek o godz. 15.00, przy Katedrze Białostockiej.
 9. Ks. Czesław zaprasza na pielgrzymkę autokarową: Medjugorie i Chorwacja w dniach 21-28 wrześniu. Jest jeszcze kilka miejsc do Lichenia. Zapisy dzisiaj w zakrystii, w czwartek i piątek w kancelarii, potrzebny jest dowód osobisty i zaliczka.
 10.  Składamy serdeczne Bóg zapłać naszym parafianom, którzy złożyli swoje ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
 11.  Zachęcamy do udziału w kiermaszu wielkanocnym przed kościołem przygotowanym przez Przyjaciół Oblubieńca.
 12.  Zachęcamy do nabywania kwietniowego numeru Drogi miłosierdzia. Szczególnie polecamy artykuły wprowadzające w przeżywanie Wielkiego Tygodnia oraz ukazujące symbolikę Triduum Paschalnego.