1. Zachęcamy naszych parafian i wszystkich nawiedzających nasz kościół, do pogłębienia swojej duchowości przez przyjęcie Szkaplerza NMP z Góry Karmel. Przygotowania do tego wydarzenia trwające przez trzy dni, rozpoczynamy w środę 14 lipca podczas Mszy św. o godz. 18:00.Przyjęcie do Szkaplerza dokona się w piątek podczas wieczornej Mszy Świętej.
  2. Wspomnienie św. Kamila de Lellis kapłana w środę, będzie to dzień imienin ks. Kamila, którego polecamy modlitwom wszystkich parafian.
  3. Dziękujemy wszystkim, którzy dwa tygodnie temu, na leczenie 18-letniej Magdy, złożyli ofiary w sumie 9971,80 zł., niech Bóg wynagrodzi wszystkim ofiarodawcom.
  4. XXXV Białostocka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 30 lipca – 12 sierpnia 2021 roku, zapisy na pielgrzymkę od 19 do 29 lipca w godz. 17:00-19:00, w „Piwnicy Akademickiej” przy Katedrze, ul. Kościelna 2.
  5. Dziewiąta Białostocka Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 3-9 sierpnia b.r. Szczegółowe informacje i zapisy na witrynie internetowej rowerymka.pl.
  6. Organizujemy nową pielgrzymkę autokarową Wilno-Kowno-Szawle w dniach 10 -12 września, bliższe informacje i zapisy u ks. Czesława Walentowicza.
  7. Zapisy na Pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 24 września – 1 października, tylko do końca lipca u ks. Czesława Walentowicza.
  8. Zachęcamy do nabywania lipcowego numeru czasopisma „drogi MIŁOSIERDZIA”, o Maryi Matce z Różanegostoku, z książeczką o apostolstwie trzeźwości.
  9. Pamiętajmy o zakrywaniu ust i nosa oraz o zachowaniu odległości.