1. W Niedzielę Wielkanocną, po rezurekcjach o godz. 6:00 w obu kościołach naraz, zapraszamy na Msze św. o godz. 9:30, 11:00 i 12:30 w kościele górnym. Nie będzie Mszy św. w innych godzinach.
  2. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. według porządku niedzielnego: o godz. 6:30 i 8:00 w kościele dolnym, następnie o godz. 9:30, 11:00, 12:30, 14:00 i 18:00 w kościele górnym.
  3. We wtorek – 19 kwietnia Msza św. składkowa za zmarłych o godz. 8:00 w kościele dolnym.
  4. Dziękujemy wszystkim wiernym, którzy w czasie Triduum Paschalnego gorliwie uczestniczyli w nabożeństwach wieczornych, adorowali Jezusa w Najświętszym Sakramencie, przeżywając Jego przejście przez mękę, śmierć i zmartwychwstanie. Wyrazy podziękowania składamy p. Joannie, wraz z p. Januszem i Markiem za tegoroczne dekoracje wielkanocne. Służbie liturgicznej ołtarza za posługę podczas Triduum Paschalnego. Naszemu organiście p. Mariuszowi wraz z chórem za oprawę muzyczną naszych uroczystości. 
  5. Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego świętujemy przez całą oktawę (osiem dni jak jeden dzień), zachęcamy do udziału zwłaszcza w wieczornych Mszach świętych. W najbliższy piątek z racji oktawy post nie obowiązuje.
  6. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, którzy w Niedzielę Palmową złożyli swoje ofiary na leczenie i rehabilitację, 6 – letniego Szymona, niech Bóg wam wynagrodzi.
  7. W imieniu najbiedniejszych z naszej parafii, dziękujemy ofiarodawcom produktów spożywczych na paczki świąteczne.
  8. Na rozpoczynające się święta Zmartwychwstania Pańskiego, naszym parafianom i gościom, życzymy osobistego doświadczenia nieograniczonej miłości Boga, aby Bóg obdarzył nas prawdziwym Pokojem! A Pan Zmartwychwstały niech umocni w nas wiarę, w nasze przyszłe zmartwychwstanie.