1. Wieczór uwielbienia dzisiaj po Mszy św. o godz. 18:00, zapraszamy na modlitwę.
  2. Poświęcone opłatki wigilijne są do nabycia przed wejściem do zakrystii, po każdej Mszy św.
  3. Siankona stół wigilijny, można nabyć dzisiaj przed kościołem, dobrowolne ofiary są przeznaczone na potrzeby młodzieży. 
  4. Zachęcamy do dzielenia się produktami spożywczymi z najbiedniejszymi z naszej parafii, przynosząc dary do zakrystii. Świece Caritas, tradycyjnie są na końcu kościoła.
  5. Wigilia Bożego Narodzenia w piątek 24 grudnia, zachęcamy do religijnego obchodu wspólnej wieczerzy z modlitwą, czytaniem Pisma Świętego, śpiewaniem kolęd i dzieleniem się opłatkiem. Prosimy o zachowanie postnego charakteru w tym dniu i podczas wieczerzy. Msze św. w Wigilię, będą tylko o godz. 6:30 i 7:00 rano. Kancelaria w Wigilię będzie nieczynna.
  6. Pasterka o godz. 24:00 w obu kościołach naraz. Taca w czasie Pasterki na Fundusz Obrony Życia.
  7. Msze św. w I Dzień Bożego Narodzenia – 25 grudnia – tylko o godz. 9:30, 11:00 i 12:30. Nie będzie Mszy św. w innych godzinach.
  8. II Dzień Bożego Narodzenia – 26 grudnia -Niedziela Świętej Rodziny, porządek nabożeństw jak w niedzielę.Odnowienie przyrzeczeń małżeńskich podczas Mszy św. o godz. 9:30. Taca na KUL w Lublinie i Centrum Formacji Pastoralno-Katechetycznej w Białymstoku.
  9. Uroczystość Bożego Narodzenia świętujemy przez całą oktawę, osiem dni jak jeden dzień, zachęcamy w tych dniach do udziałuliturgii, zwłaszcza podczas wieczornych Mszy św.
  10. Wnastępny poniedziałek – 27 grudnia -Święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty, poświęcenie wina na wszystkich Mszach św. jak w dzień powszedni. Msza św. składkowa za zmarłych o godz. 8:00.

 Od 15 grudnia w kościele może przebywać naraz 30% obłożenia przez osoby niezaszczepione, nie licząc osób zaszczepionych. Bardzo prosimy o zachowywanie przepisów sanitarnych, obowiązujących w przestrzeni zamkniętej.