1. Poświęcenie tornistrów i wszelkich przyborów szkolnych dzisiaj,po Mszy św. o godz. 11:00.
  2. Druga katecheza przedmałżeńska rozpoczyna siędzisiajMszą św. o godz. 18:00, będzieto ostatnia możliwość zapisu na spotkaniu.
  3. We wtorek święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, w czwartek wspomnienie św. O. Pio, w piątek 4 rocznica konsekracji kościoła, zapraszamy na nabożeństwa jak w dzień powszedni.
  4. I Komunia Święta w przyszłym roku -15 maja, wszystkie szkoły.Spotkanie rodziców 10 października po Mszy św. o godz. 11:00. 
  5. Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców od klasy I SP do powiększenia grona ministrantów w naszej parafii. Również zapraszamy Panów, którzy chcą należeć do grupy ministrantów seniorów. Zapisy i szczegóły u ks. Kamila.
  6. Zapraszamy młodzież oraz dzieci na spotkania Ruchu Światło Życie (Oazę).  W każdą niedzielę po Mszy o godz. 11.00 – pod wieżą kościoła.
  7. Procesja z relikwiami bł. ks. Michała Sopoćki, z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego do Katedry, w poniedziałek 27 września po Mszy św. o godz. 18:00. Msza św. w intencji mieszkańców Białegostoku we wtorek, 28 września o godz. 18.00 w Katedrze białostockiej.
  8. Główny Urząd Statystyczny dziękuje wszystkim, którzy jużwzięli udział w Spisie Powszechnym i przypomina, że jest on obowiązkowy i trwa tylko do 30 września.
  9. Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Różanegostoku w sobotę, 2 października,rozpoczęcieo godz. 10:00 w Różanymstoku.Zapisy na telefon podany na tablicy ogłoszeń.
  10. Bardzo prosimy o przestrzeganie przepisów sanitarnych obowiązujących w przestrzeni zamkniętej.