1. Dzisiaj, Msze św. w kościele dolnym jak w każdą niedzielę, dodatkowe Msze św. w kościele górnym o godz. 9:30, 11:00 i 12:30. Intencje zapisane na niedzielę są odprawiane w kościele dolnym.
 2. W następną niedzielę – 9 maja – w kościele górnym dodatkowa Msza św. dla parafian tylko o godz. 9:30. Natomiast o godz. 11:00 i 12:30, będą Pierwsze Komunie Święte. Wtedy Msze św. dla parafian będą tylko w kościele dolnym.
 3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 8:00 różaniec w Sali ks. Wojno, po Mszy św. o 9:30 adoracja Najświętszego Sakramentu.
 4. W poniedziałek – 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski, zapraszamy na Msze św. w kościele dolnym, porządek niedzielny.
 5. Spotkanie odpowiedzialnych z ruchów i grup modlitewnych w naszej parafii, we wtorek – 4 maja, po Mszy św. wieczornej w Sali ks. Wojno.
 6. W maju nie będzie katechez środowych.
 7. W tym tygodniu pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.
 8. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie w czwartek 6 maja o godz. 18:00.
 9. W sobotę – 8 Maja – Uroczystość św. Stanisława Bp M., porządek nabożeństw jak w dzień powszedni.
 10. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, codziennie o godz. 17:30. W tym roku, na prośbę Papieża Franciszka, w największych sanktuariach Maryjnych świata, codziennie będzie modlitwa o ustanie epidemii, 3 maja na Jasnej Górze.
 11. Pielgrzymka do Ziemi Świętej została przełożona na 24-30 września, można jeszcze się zapisywać u ks. Czesława, w kancelarii parafialnejlub w zakrystii.
 12.  Zachęcamy do nabywania najnowszego numeru czasopisma „drogi MIŁOSIERDZIA”, tym razem o Duchu Świętym.
 13. Powstała możliwość zaszczepienia się przeciwko covid-19, w punktach szczepień masowych w Choroszczy i Łapach, szczegóły na tablicach ogłoszeń.
 14. Dzisiaj przed kościołem zbiórka na leczenie Mikołaja.
 15. Bardzo prosimy wszystkich uczestników liturgii o zasłanianie ust i nosa oraz o zachowanie odległości.