1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, różaniec po Mszy św. o godz. 8:00 w Sali ks. Wojno, adoracja po Mszy św. o godz. 9:30.
 2. W czwartek – 6 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego, porządek nabożeństw niedzielny, poświęcenie kredy na wszystkich Mszach Świętych.
 3. W tym tygodniu pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.
 4. Spotkanie dzieci wraz z rodzicami przed I Komunią św., w następną niedzielę 9 stycznia po Mszy św. o godz. 11:00.
 5. Kolęda w tym roku, podobnie jak w roku ubiegłym,będzie w kościele. Prosimy o zapisywanie na kartkach swoich intencji,które będą zbierane w czasie ofiarowania i położone przy ołtarzu, a kapłani będą odprawiać Msze św. w tych intencjach. Prosimy również przynosić ze sobą wodę do poświęcenia w małych pojemnikach. Ofiary z racji kolędy, prosimy składać po Mszy św. w zakrystii lub w kancelarii.
 6. Na Msze św. kolędowe o godz. 18:30, w tym tygodniu zapraszamy mieszkańców bloków, przy ulicach:
 7. Poniedziałek 3 stycznia, ul. Różana i Zielonogórska
 8. Wtorek 4 stycznia, ul. Rumiankowa, numery parzyste
 9. Środa 5 stycznia, ul. Rumiankowa, numery nieparzyste
 10. Zapraszamy na wieczór kolęd w sobotę – 8 stycznia o godz. 16:30.
 11. Katechezę przedmałżeńską rozpoczynamy w następną niedzielę 9 stycznia, Mszą św. o godz. 18:00, nie ma wcześniejszych zapisów.
 12. Organizujemy akcję „Paczuszka dla maluszka”. Prosimy o pieluszki, nawilżane chusteczki, pudry, kremy, szampony, oliwki i ubranka dla potrzebujących dzieci, zwłaszcza uratowanych przed aborcją. Dary składamy pod choinkę przy obrazie Jezusa Miłosiernego, można też wpłacać darowizny, więcej szczegółów na papierowych bombkach.
 13.  W imieniu ubogich z naszej parafii,składamy wyrazy podziękowania wszystkim, którzyzłożyli swoje dary na paczki świąteczne, dzięki którym mogli oni mieć święta w swoich domach. Niech Bóg wam wynagrodzi.

Obecnie w kościele może przebywać naraz 30% obłożenia przez osoby niezaszczepione, nie licząc osób zaszczepionych. Bardzo prosimy o zachowywanie przepisów sanitarnych, obowiązujących w przestrzeni zamkniętej.