Taca w czasie pasterki na Fundusz Obrony Życia.

  1. Dzisiaj w pierwszy dzień świąt 25 grudnia – Msze św. będą tylko o godz.9.30, 11.00 i 12.30. Nie będzie Mszy św. o 6.30, 8.00, 14.00 i 18.00.Boże Narodzenie obchodzimy przez całą oktawę, 8 dni jak jeden dzień, zachęcamy do udziału w liturgii, zwłaszcza wieczornej.
  2. Jutro drugi dzień świąt Bożego Narodzenia – święto św. Szczepana Męczennika – porządek nabożeństw jak w niedzielę, taca na KUL i Centrum Pastoralno-Katechetyczne.
  3. W piątek 27 grudnia – święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty – poświęcenie wina na wszystkich Mszach Świętych.
  4. Msza św. składkowa za wszystkich naszych zmarłych w piątek o godz. 8.00, składkę dajemy na tacę podczas tej Mszy św.
  5. Kancelaria parafialna w dniach 28 i 31 grudnia będzie nieczynna po południu.
  6. Program tegorocznej kolędy znajduje się na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii, prosimy zapoznać się z nim i tak zaplanować swoje zajęcia, aby przyjąć kapłana w swoim domu.
  7. Zachęcamy mieszkańców naszego osiedla, którzy jeszcze nie zapisali się do parafii, o zgłaszanie się, do zakrystii lub do kancelarii parafialnej.
  8. Arcybiskup Tadeusz Wojda zaprasza wszystkich do udziału w Orszaku Trzech Króli 6 stycznia 2020 roku. Najpierw o godz. 11.00 Msza św. w Katedrze, o godz. 12.15 spotkanie na dziedzińcu Pałacu Branickich i przejście do Katedry, w trzech grupach kontynentalnych: europejskiej, azjatyckiej i afrykańskiej.
  9. Ks. Czesław ma jeszcze miejsca na pielgrzymkę na Maltę i już zaprasza na kolejną pielgrzymkę na Białoruś w dniach 7 – 10 maja. Programy pielgrzymek znajdują się na stronie internetowej parafii, zapisy w zakrystii lub w kancelarii.
  10.  Organizujemy akcję Paczuszka dla maluszka, zbieramy pieluszki, chusteczki i inne artykuły dla dzieci z Domu Samotnej Matki w Supraślu i innych dzieci. To wszystko można składać przy choince, przy ołtarzu Jezu ufam Tobie, do 2 lutego. Z choinki można wziąć do domu bombki z informacjami.