1. Wieczór uwielbienia połączony z adoracją Krzyża – po Mszy św. o godz. 18:00. Odbędzie się on w ramach przygotowań do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  2. Przy figurze Matki Bożej są wyłożone torby – samarytanki, które możemy zabrać ze sobą. Torby wypełnione produktami spożywczymi przynosimy do zakrystii lub do kancelarii parafialnej do następnej niedzieli – 2 kwietnia. Zrobione zakupy można przynosić także we własnych opakowaniach.
  3. W sobotę, 1 kwietnia od godz. 8:30 odwiedzimy chorych naszej parafii. Osoby, które nie mogą wychodzić z domu, a chciałyby przed Świętami pojednać się z Bogiem i przyjąć Komunię Świętą, można zgłaszać w zakrystii lub w kancelarii.
  4. Tego samego dnia zostanie odprawiona Droga Krzyżowa ulicami naszego osiedla. W tym roku odbędzie się zmienionej formie. Rozpocznie się ona tym razem przy kościele NMP z Guadalupe przy ul. Wrocławskiej około godz. 18:40. Zakończy się natomiast w naszej parafii, przed wejściem do górnego kościoła.
  5. Z racji na przypadającą tego dnia pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na całonocne czuwanie modlitewne w Kaplicy Adoracji.
  6. I Komunia Święta w 2024 roku odbędzie się 19 maja.
  7. Za tydzień będziemy obchodzili w Kościele Niedzielę Palmową. Prosimy o przyniesienie ze sobą palm, które będą święcone podczas Mszy Świętych.
  8. Również za tydzień przynosimy do kościoła skarbonki z Jałmużną Wielkopostną.