1. Pierwsze powakacyjne spotkanie Przyjaciół Oblubieńca jutro – 27 września po Mszy św. o godz. 18:00.
  2. Procesja z relikwiami bł. Michała Sopoćki, z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego do Katedry, w poniedziałek 27 września po Mszy św. o godz. 18:00. Msza św. w intencji mieszkańców Białegostoku we wtorek, 28 września o godz. 18.00 w Katedrze białostockiej.
  3. Wewtorek wspomnienie bł. Michała Sopoćko, w środę Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w sobotę wspomnienie św. Aniołów Stróżów, nabożeństwa jak w dzień powszedni.
  4. Zbiórka elektrośmieci, można oddać wszystkie zepsute, nieużywane telewizory, pralki, lodówki, telefony, komputery, drukarki na pomoc Kościołowi na Wschodzie i Siostrom Loretankom, w czwartek – 30 września na parkingu przy plebanii, od Lidla w godz. 8:00-12:00. Samochód odjedzie o godz. 12:00. 
  5. W piątek zaczyna się już październik, zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:30. Różaniec dla dzieci we wtorek i czwartek o godz. 17:00.
  6. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. 
  7. Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Różanegostoku w sobotę, 2 października, rozpoczęcie o godz. 10:00 w Różanymstoku. Zapisy na telefon podany na tablicy ogłoszeń.
  8. Msza św. z racji Archidiecezjalnego Dnia Eucharystii w niedzielę, 3 października o godz. 11.00 w kościele św. Antoniego w Sokółce.
  9. Zachęcamy do zabierania do domu najnowszego numeru czasopisma „dobre nowiny”, jest też najnowszy numer „Rycerza Niepokalanej”.
  10. Bardzo prosimy o przestrzeganie przepisów sanitarnych obowiązujących w przestrzeni zamkniętej.