1. Dzisiaj na wszystkich Mszach św. święcimy wino ku czci św. Jana Apostoła.
  2.  Msza św. składkowa za naszych zmarłych jutro – 28 grudnia o godz. 8:00, składka będzie zbierana na tacę. 
  3. Zachęcamy do udziału w Mszach Świętych, przez całą oktawę Bożego Narodzenia (8dni), zwłaszcza o godz. 18:00.
  4. W czwartek – 31 grudnia, zapraszamy na nabożeństwo dziękczynne za łaski minionego roku na godz. 17:00, z racji ograniczenia poruszania się w Sylwestra. Intencje Mszy św., zapisane na 18:00 będą odprawione o godz. 17:00.
  5. W Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, obowiązuje udział w Mszy św., pierwsza Msza św. o godz. 8:00. Nie będzie Mszy św. o godz. 6:30, później jak zwykle w niedzielę.
  6. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  7. W tym roku nie będzie kolędy w formie tradycyjnej. Została ona zamienione na spotkania w kościele, więcej szczegółów podamy później.
  8. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła, zbiórka do puszek na Nikodema Wasilewskiego, zachęcamy do wsparcia leczenia tego chłopca.
  9. Organizujemy akcję „Paczuszka dla maluszka”, dary dla małych dzieci: ubranka, pieluszki, pampersy, chusteczki, kosmetyki dla dzieci, przynosimy pod choinkę, przy obrazie „Jezus ufam Tobie”. Zostaną one przekazane dla matek, które mimo licznych przeciwności zdecydowały się urodzić dziecko. Z choinki można zabierać do domu papierowe bombki, na których znajdziemy więcej informacji i konto paczuszka dla maluszka.
  10. Zachęcamy do nabywania grudniowego numeru Drogi miłosierdzia, po-święconego Jezusowi, który przyszedł do swoich. Jest już styczniowy numer Rycerza Niepokalanej.
  11. Bardzo prosimy wszystkich uczestników liturgii o dokładne zasłanianie ust i nosa oraz o zachowanie odległości.

redakcja ogłoszeń: ks. Czesław