1. Od dzisiaj wszystkie nabożeństwa są odprawiane tylko w kościele dolnym.
  2. We wtorek 30 listopada święto św. Andrzeja Apostoła i dzień imienin naszego proboszcza ks. Andrzeja Brzozowskiego. Wszystkich parafian prosimy o modlitwę w jego intencji. Życzymy mu dużo radości, przemożnej opieki św. Patronai Matki Bożej na każdy dzień, obfitości darów Ducha Świętego i wszystkiego, co potrzebne w codziennym życiu.
  3. Wszystkie dzieci zapraszamy na roraty w środy i soboty o godz. 6:30. Prosimy rodziców o pomoc dzieciom w dotarciu do kościoła. Zachęcamy do przynoszenia ze sobą lampionów. Roraty dla dorosłych będą codziennie, oprócz niedziel o godz. 6:30.
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  5. Osoby, które pragną głębiej duchowo przeżyć Adwent, zapraszamy we wszystkie soboty adwentowe na Mszę św. o godz. 18:00, z konferencją po Mszy św.
  6. Poświęcone opłatki wigilijne już są do nabycia przed wejściem do zakrystii, po każdej Mszy św.
  7. Zapraszamy na Rekolekcje adwentowe w dniach 5-6-7 grudnia (niedziela-poniedziałek-wtorek), które poprowadzi ks. Karol Swatkowski.
  8. Zapraszamy na wyjazd do Archidiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego w Białymstoku na sztukę pt. Maximilianus – sztuka o św. Maksymilianie Marii Kolbe, wystawianą przez alumnów 3 roku. Planowany wyjazd 7 grudnia na godzinę 19:00, dojazd we własnym zakresie. Zapisy u ks. Radosława.
  9. Zachęcamy do zabierania ze sobą torebek Samarytanek, znajdujących się przy ołtarzu, po stronie figury Matki Bożej, które po napełnieniu produktami spożywczymi dla najbiedniejszych z naszej parafii, prosimy przynosić do zakrystii.Zachęcamy do nabywania świec Caritas na stół wigilijny jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, świece są tradycyjnie na końcu kościoła.
  10.  Zachęcamy do zabierania do domu czasopisma „dobre nowiny”, na temat Czas oczekiwania.
  11. Bardzo prosimy o zachowywanie przepisów sanitarnych, obowiązujących w przestrzeni zamkniętej.