1. Spotkanie pielgrzymów do Ziemi Świętej, dzisiaj po Mszy św. o godz. 9:30 w sali ks. Wojno.
  2. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w środę – 1 września o godz. 7:30 w kościele dolnym, zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież, rodziców, katechetów, nauczycieli i wychowawców.
  3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  4. W piątek zaczynamy na nowo odwiedzanie chorych w ich domach, prosimy osoby chore i ich rodziny, które jeszcze nie zgłosiły swoich adresów o zgłoszenie ich najpóźniej do czwartku.
  5. XXXVII Piesza Pielgrzymka do Krypna wyruszy z naszego kościoła w sobotę – 4 września, o godz. 7:45. Zapraszamy wszystkich parafian i sympatyków naszej parafii do Matki Bożej Pocieszenia, bo któż z nas nie potrzebuje pocieszenia. Prosimy nie odkładać zapisów na ostatnią chwilę. Msza św. w Krypnie o godz. 18:00, a po niej powrót autokarami do domu.
  6. Zachęcamy do udziału w ingresie abp Józefa Guzdka do Katedry, również w sobotę, 4 września o godz. 11:00.
  7. W naszej wspólnocie parafialnej serdecznie witamy dwóch nowych kapłanów: ks. Stanisława Wysockiego, który przychodzi z Parafii Ducha Świętego w Białymstoku i ks. Radosława Backiela, który przychodzi z Michałowa. Życzymy im obfitości łask Bożych i wszelkiej pomyślności.
  8. Pierwsza Komunia Święta w przyszłym roku będzie – 15 maja 2022 roku.
  9. Archiwum Archidiecezjalne zaprasza na wystawę „Prymas Tysiąclecia w Białymstoku”. Otwarcie wystawy 1 września o godz. 16.30 w gmachu Archiwum i Muzeum Archidiecezjalnego w Białymstoku przy ul. Warszawskiej 48 (obok Seminarium Duchownego). Wystawa potrwa do 22 września. Informacja na plakacie na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej: www.amab.pl i www.archibial.pl”.
  10. Zachęcamy do zabierania do domu najnowszego numery czasopisma „dobre nowiny”, jest też „Rycerz Niepokalanej”.
  11. Prosimy o przestrzeganie przepisów sanitarnych obowiązujących w pomieszczeniach zamkniętych.