1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, różaniec po Mszy św. o godz. 8:00, adoracja z procesją po Mszy św. o godz. 9:30.
 2. W czwartek – 7 października – pierwszy czwartek miesiąca i wspomnienie MB Różańcowej.
 3. 27 rocznica śmierci ks. Stanisława Wojno, pierwszego proboszcza i budowniczego naszego kościoła w piątek – 8 października, zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00.
 4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, codziennie o godz. 17:30, różaniec dla dzieci we wtorek i czwartek o godz. 17:00.
 5. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych wraz z rodzicami – 10 października po Mszy św. o godz. 11:00.
 6. Pielgrzymka Seniorów do Matki Bożej Różanostockiej w sobotę 9 października, dojazd indywidualny, Msza św. w Różanymstokuo godz. 10:00.
 7. Zachęcamy do obejrzenia sztuki pt. „Spoćko”, wystawianej przez Teatr Dramatyczny w Kinie TON, w dniach 9-10 października o godz. 19:00, szczegóły na plakacie.
 8. Za tydzień – 10 października – XXI Dzień Papieski i dużo wydarzeń towarzyszących, szczegóły na plakatach.W tym dniu zbiórka do puszek na Fundusz Stypendialny dla najzdolniejszej, ale biednej młodzieży, można wesprzeć tę młodzież wysyłając sms – a, lub wpłatą na konto podane na plakacie, na tablicy ogłoszeń.
 9. Promocja książki dr Wandy Półtawskiej,również w następną niedzielę. 
 10. Zbliża się listopad – miesiąc szczególnej pamięci o zmarłych. Wypominki w tym roku będą odprawiane w dniach od 2 do 7 listopada o godz. 17:00. Kartki na wypominki są już wyłożone na stolikach, po wypełnieniu prosimy przynosić je do zakrystii lub kancelarii.
 11. Zachęcamy do nabywania najnowszego numeru czasopisma „drogi MIŁOSIERDZIA” pt. Różaniec jak chleb powszedni, są jeszcze bezpłatne „dobre nowiny”.
 12. Bardzo prosimy o przestrzeganie przepisów sanitarnych obowiązujących w przestrzeni zamkniętej.