1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 8:00 różaniec, po 9:30 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. W środę – 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego, porządek nabożeństw niedzielny, poświecenie kredy i kadzidła na każdej Mszy św. 
  3. W czwartek – 7 stycznia, zapraszamy na spotkanie kolędowe mieszkańców bloków przy ul. Różanej i Zielonogórskiej na godz. 18:30. Prosimy o przygotowanie na kartkach swoim modlitw, które będą niesione w procesji z darami. Osoby, które chciałyby czytać czytania, śpiewać psalm, zapraszamy 15 min wcześniej do zakrystii.
  4. Katechezę przedmałżeńską rozpoczynamy w następną niedzielę – 10 stycznia, Mszą św. o godz. 18:00, nie ma wcześniejszych zapisów.
  5. Organizujemy akcję „Paczuszka dla maluszka”, dary dla małych dzieci: ubranka, pieluszki, pampersy, chusteczki, kosmetyki dla dzieci, przynosimy pod choinkę, przy obrazie „Jezus ufam Tobie”. Zostaną one przekazane dla samotnych matek, które mimo licznych przeciwności zdecydowały się urodzić dziecko. Z choinki można zabierać do domu papierowe bombki, na których znajdziemy więcej informacji i konto paczuszka dla maluszka.  
  6. Zachęcamy do nabywania styczniowego numeru Drogi miłosierdzia, pt. Pod opieką św. Józefa
  7. Bardzo prosimy wszystkich uczestników liturgii o dokładne zasłanianie ust i nosa oraz o zachowanie odległości.

redakcja ogłoszeń: ks. Czesław