1. Dzisiaj można uzyskać odpust zupełny ,za odśpiewanie lub odmówienie hymnu O Stworzycielu Duchu przyjdź. Różaniec po Mszy św. o godz. 8:00 w kościele dolnym, adoracja z procesją eucharystyczną po Mszy św. o godz. 9:30. Spotkanie kandydatów do bierzmowania, po Mszy o godz. 11:00 w dolnym kościele.
  2. W poniedziałek – 6 czerwca święto NMP Matki Kościoła, Msza św. składkowa za zmarłych o godz. 8:00.
  3. Od poniedziałku do środy zapraszamy na rekolekcje przed 25 rocznicą kanonizacji św. Jadwigi Królowej i odpustem parafialnym, które poprowadzi ks. Roman Tkacz z Warszawy. Msze św. będą o godz. 6:30, 8:00, 9:30 i 18:00. Intencje zapisane na poniedziałek na godz. 7:00, będą odprawione o godz. 9:30, natomiast we wtorek intencje z godz. 7:00 zostaną odprawione o godz. 8:00, przepraszamy za zmiany.
  4. W czwartek -9 czerwca – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana i Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów w Sokółce. Prosimy wszystkich wiernych o modlitwę w intencji księży posłujących w naszej parafii. W czwartek po południu, kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  5. Najbardziej znanymi skutecznym świętym jest św. Antoni Padewski. Dlatego w sobotę – 11 czerwca – wszyscy idziemy lub jedziemy rowerami do św. Antoniego w Niewodnicy. Pielgrzymka rozpocznie się modlitwą przed wejściem do kościoła, od strony Słonecznego Stoku o godz. 9:00.Zapisujemy się w zakrystii lub w kancelarii. Msza św. w Niewodnicy o godz. 11:00, a po niej piknik rodzinny. Można też dojechać swoimi samochodami.
  6. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych, w tygodniu po Mszy św. o godz. 18:00, w niedziele o godz. 17:30.
  7. Za tydzień Uroczystość Trójcy Przenajświętszej i zakończenie okresu Komunii Świętej wielkanocnej. Mszę św. o godz. 9:30 odprawi nowo wyświęcony ks. Przemysław Cimoch.
  8. Przed zbliżającą się Uroczystością Bożego Ciała prosimy parafian o przygotowanie ołtarzyków w tradycyjnych miejscach.
  9. Ks. Czesław ma jeszcze miejsca na wrześniową pielgrzymkę do Medjugorie.
  10. Zachęcamy do nabywania najnowszego numeru czasopisma „drogi MIŁOSIERDZIA”, „Rycerza Niepokalanej” i bezpłatnego czasopisma „dobre nowiny”.