1. Spotkanie pielgrzymów wyjeżdżających na Maltę we czwartek – 9 lipca o godz. 19:00 w sali ks. Wojno, obecność obowiązkowa.
  2. Osoby zapisane na pielgrzymkę Sanktuaria Polski Południowej proszone są o zgłaszanie się do ks. Czesława w dniach 11-19 lipca do kancelarii parafialnej.
  3. Zbiórka elektrośmieci: zużytych sprzętów RTV i AGD, telefonów, komputerów, drukarek w następny poniedziałek – 13 lipca od godz. 8:00 do 12:00na parkingu przy plebanii od Lidla, samochód odjedzie o godz. 12:00.
  4. Pielgrzymka do Ziemi Świętej odbędzie się w dniach 15-22 października, dopełnianie formalności będzie na 5 tygodni przed wyjazdem, na początku września.
  5. W następną niedzielę – 12 lipca II i decydująca tura wyborów prezydenckich, która zadecyduje o losach naszej Ojczyzny i nas samych na długie lata. W związku z tym zwracamy się z prośbą o dokonanie wyboru Prezydenta Najjaśniejszej Rzeczypospolitej zgodnie z naszym sumieniem i wyznawanymi wartościami chrześcijańskimi.
  6. Zachęcamy do nabywania lipcowo-sierpniowego numeru czasopisma Drogi miłosierdzia, poświęconego 100 rocznicy cudu nad Wisłą i ocalenia chrześcijańskiej Europy. Jest jeszcze wiele egzemplarzy czasopisma Dobre nowiny, które prosimy zabierać nie tylko dla siebie, ale też do dzielenia się z innymi.