1. W dniu dzisiejszym:
    – Zbiórka ofiar do puszek na Caritas,
    – Po Mszy św. o godz. 11:00 – spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców,
    – Po Mszy św. o godz. 18:00 – Wieczór Uwielbienia i modlitwa wstawiennicza.
  2. Również dziś odbędzie się 14 Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Msza Święta pod przewodnictwem abpa Józefa Guzdka będzie odprawiona o godz. 15:00. Najbliższa grupa pielgrzymująca do Sanktuarium wyruszy o godz. 12:20 z parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Białymstoku, przy ul. Klepackiej 11. Osoby z naszej parafii, które chcą dołączyć do grupy, będą mogły to zrobić na skrzyżowaniu ulic Popiełuszki i Sikorskiego. Grupa pielgrzymkowa będzie przechodzić w tym miejscu około godz. 13:00.
  3. Msza Święta składkowa i nowenna do św. Jadwigi Królowej – we wtorek o godz. 18:00.
  4. Za tydzień w niedzielę:
    – Będą zbierane ofiary do puszek na leczenie i rehabilitację 25-letniego Kamila, któremu w wyniku choroby nowotworowej i sepsy amputowano częściowo obie nogi oraz czubki wszystkich palców u rąk,
    – Po Mszy św. o godz. 8:00 – spotkanie Rycerstwa Niepokalanej
    – Po Mszy św. o godz. 11:00 – spotkanie przed I Komunią Świętą. Na to spotkanie są zaproszeni ojcowie. Spotkanie odbędzie się w sali ks. Wojno.
  5. Próby przed bierzmowaniem odbędą się w dniach 19 – 21 kwietnia (niedziela, poniedziałek, wtorek) o godz. 19:00 w górnym kościele.
  6. Zapraszamy na pielgrzymkę do Grecji. Program znajduje się na tablicach ogłoszeń. Szczegółowych informacji udziela ks. Łukasz.
  7. Z racji na rozpoczęty remont schodów prowadzących do górnego kościoła wszystkie nabożeństwa do odwołania będą odprawiane w kościele dolnym. Wyjątek stanowią zbliżające się uroczystości: I Komunia Święta, Bierzmowanie oraz śluby. One będą odbywały się w górnym kościele.
  8. Szczęść Boże na nowy tydzień.