Trasa: Białystok – Wiedeń – Zagrzeb – Maria Bistrica – Omiś – Split – Makarska – Medugorje – Mostar – Brno – Częstochowa

I Dzień (sobota 21.09): Msza św. w Kościele św. Jadwigi godz. 5.30, wyjazd z Białegostoku. Przejazd przez Polskę i Czechy. Nawiedzenie Katedry NMP w Velehradzie, modlitwa przy Krzyżu Papieskim. Kolacja i nocleg w hotelu w pobliżu granicy austriackiej.

II Dzień (niedziela 22.09): śniadanie, przejazd przez Austrię, Przekroczenie granicy słoweńsko-chorwackiej. Msza św. w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Chorwacji Maria Bistrica. Kolacja i nocleg w hotelu w okolicach Splitu.

III Dzień (poniedziałek 23.09): śniadanie, przejazd do Splitu, zwiedzanie miasta – pałac cesarza Dioklecjana, Katedra, Porta Aurea, Stary Ratusz. Wypoczynek nad Adriatykiem w Omiśu. Msza św. w Verpić – chorwackim Lourdes. Przejazd do Medugorje, kolacja i nocleg.

IV Dzień (wtorek 24.09): śniadanie, Droga Krzyżowa na Górze Kriżewac. Spotkanie z jedną z osób widzących – jeżeli będą w Medugorje. Różaniec i Msza św. w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju. Obiadokolacja i nocleg.

V Dzień (środa 25.09): śniadanie, przejazd do Stolicy Hercegowiny – Mostaru, Msza św. zwiedzanie miasta – Begova Dżamja, Most Hajruddina, Dom Turecki.Kolacja i nocleg w pensjonacie.

VI Dzień(czwartek 26.09): śniadanie,. Nawiedzenie Góry Objawień Podbrdo – modlitwa różańcowa. Msza św. i Adoracja Najświętszego Sakramentu w Sanktuarium św. Jakuba w Medugorje. Kolacja i nocleg.

 VII Dzień (piątek 27.09): śniadanie, przejazd przez Chorwację, Słowenię i Austrię. Przekroczenie granicy czeskiej. Kolacja i nocleg w hotelu w okolicach Brna.

VIII Dzień(sobota 28.09): śniadanie, przejazd przez  Czechy, Msza Święta w Częstochowie. Przyjazd do Białegostoku w późnych godzinach wieczornych.

Cena 1500 zł + 20 euro na bilety w autokarze obejmuje: 

Przejazd autokarem Mercedes (WC,2 kierowców, klimatyzacja, dvd)-bez nocnych przejazdów; 3 noclegi w hotelach; 4 noclegi w pensjonacie, 7 śniadań, 7 obiadokolacji; opieka licencjonowanego pilota; ubezpieczenia NW i KL Zapisy u ks. Czesława Walentowicza: w niedzielę w zakrystii, czwartek i piątek w kancelarii Parafii św. Jadwigi, ul. Słonecznikowa 8, w godz. 8.00-9.00, lub 16.00-17.45, tel. 607 557 224, przy zapisie potrzebny dowód i zaliczka