DZIEŃ 1 (02.06.2024 – niedziela)

Wspólna Msza Święta 6:00 i wyjazd w godzinach porannych na pielgrzymkę, przejazd przez Polskę. Dalsza podróż do hotelu w SŁOWENII . Obiadokolacja-20:30 i nocleg w hotelu. 

DZIEŃ 2 (03.06.2024 – poniedziałek)

Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd w dalszą drogę. Przyjazd do Wenecji. W programie rejs statkiem do centrum miasta i powrotny, Msza Święta,  zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 3 (04.06.2024 – wtorek)

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Asyżu. Zwiedzanie z przewodnikiem. Wizyta w Bazylice Matki Bożej Anielskiej, Msza Święta. Zwiedzanie Bazyliki św. Franciszka ze słynnymi freskami Giotta, następnie czas wolny w miasteczku i krótki spacer przez centrum odwiedzimy Piazza Comune z portykiem świątyni Minerwy i kościół św. Klary. Przejazd do hotelu w okolicach Rzymu, obiadokolacja  i nocleg.

DZIEŃ 4 (05.06.2024- środa )

Śniadanie, przejazd do Rzymu oraz Watykanu. Wspólna Msza Św., przejazd do Watykanu, Bazylika św. Piotra, wizyta na Grobie Świętego Jana Pawła II, czas wolny na zakup pamiątek. Przejazd autokarem w druga część miasta gdzie zobaczymy Schody Hiszpańskie i Fontannę di Trevi. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 5 (06.06.2024 – czwartek)

Śniadanie. Przejazd do Watykanu. Dalsze zwiedzanie miasta. Przejazd do Monte Cassino. Chwila zadumy i modlitwa na Polskim Cmentarzu Wojennym.  Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 6 (07.06.2024 – piątek)

Śniadanie, wykwaterowanie. Zwiedzanie Pompejów. Wizyta w Papieskim Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej, pobyt w Sanktuarium następnie przejazd do Neapolu. Msza Święta u Ojca Dolindo. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 7 ( 08.06.2024 – sobota)

Śniadanie. Przejazd do San Giovanni Rotondo, – Msza Święta w krypcie Matki Bożej Łaskawej. Następnie zwiedzanie Sanktuarium z przewodnikiem: m.in. zabudowania klasztorne, Kościół i Bazylika Matki Bożej Łaskawej, Grób, Kościół Ojca Pio, Droga Krzyżowa, Dom Ulgi w Cierpieniu. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 8 (09.06.2024 – niedziela)

Śniadanie, wyjazd w dalszą podróż.

Przejazd do hotelu w Słowenii. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 9 (10.06.2024 – poniedziałek )

Śniadanie, wyjazd w kierunku Polski. Tego dnia obiad we własnym zakresie.  Wspólna Msza Święta w Piekarach Śląskich. Przyjazd do Białegostoku w godzinach wieczornych/ nocnych.

Zapisy przed kancelarią Parafii św. Jadwigi w Białymstoku, ul. Słonecznikowa 8, w soboty o godz. 10:00, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym albo w Parafii Narodzenia NMP w Krypnie, tel. 607 557 224

KOSZT WYJAZDU:

– 1620 zł + 400 Euro przy minimum 49 osobach pełnopłatnych, max 51. Wpłaty będą na spotkaniach z pracownikami biura

CENA ZAWIERA:

– Przejazd na trasie autokarem (w pierwszej kolejności) o wysokim standardzie. (wiek: max 6 lat, tablety, aneks kuchenny)

– Zwiedzanie miejsc wymienionych w programie z przewodnikiem i systemem słuchawkowym,

– 8 noclegów w hotelach **/***/****, 8 śniadań, 8 obiadokolacji,

– Ubezpieczenie: KL i NW, obowiązkową składkę na Państwowy Fundusz Turystyczny, opłaty drogowe i parkingowe oraz wjazdowe, opłaty klimatyczne,

– Opiekę pilota na całej trasie, opiekę duchowną.

– Bilety wstępu: wstęp do Pompejów, łódki w Wenecji,

– Ewentualnej dopłaty do pokoju jednoosobowego 140 Euro, ubezpieczenia od chorób przewlekłych.