1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, różaniec po Mszy św. o godz. 8:00 w Sali pod zakrystią, adoracja po Mszy św. o godz. 9:30, modlitwa uwielbienia z adoracją Krzyża, po Mszy św. o godz. 18:00.  
  2. Zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek o godz. 17:30 oraz po Mszy św. o godz. 18:00.Gorzkie żale w: środę, sobotę i niedzielę o godz. 17:30.
  3. Odwiedziny chorych w ich domach, w sobotę 9 kwietnia od godz. 8:00, adresy chorych prosimy zgłaszać w zakrystii lub w kancelarii, do piątku włącznie.
  4. Droga Krzyżowa ulicami, od nas do kościoła MB z Guadalupe, w sobotę 9 kwietnia po Mszy św. o godz. 18:00, zachęcamy do udziału.
  5. Za tydzień – Niedziela Palmowa, poświęcenie palm tylko na początku każdej Mszy św.
  6. Spotkanie pielgrzymów wyjeżdżających do Ziemi Świętej, w niedzielę – 10 kwietnia po Mszy św. o godz. 9:30, w Sali pod zakrystią. Tylko w tym tygodniu można jeszcze dołączyć do grupy.
  7. Zapraszamy na pielgrzymkę do Medjugorie, tzw. autokarem sypialnym w dniach 16-23 września, więcej informacji na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii, zapisy u ks. Czesława.
  8. Bardzo prosimy wszystkich parafian o pomoc w przygotowaniu paczek na święta, dla najbiedniejszych z naszej parafii. Produkty żywnościowe długoterminowe, prosimy przynosić do zakrystii lub do kancelarii w torebkach Samarytankach lub we własnych opakowaniach. Zachęcamy do nabywania paschałków na stół wielkanocny.
  9. W następną niedzielę zostanie przeprowadzona zbiórka na leczenie i rehabilitację naszego parafianina, 6 – letniego Szymona Warwińskiego, który przeszedł udar mózgu. Prosimy o modlitwę i wszelką pomoc materialną.
  10. Zachęcamy do zabierania do domu najnowszego numeru czasopisma „dobre nowiny”.