1. Wieczór Uwielbienia – dziś po Mszy św. o godz. 18:00 w górnym kościele.
  2. Próby przed I Komunią Świętą, w najbliższym tygodniu odbędą się w następujących terminach: SP 44 – 15, 17 maja (poniedziałek, środa); SP 43 – 18 maja (czwartek). Rozpoczęcie 16:30 w górnym kościele.
  3. Spowiedź przed I Komunią dzieci i ich rodzin odbędzie się w sobotę, 20 maja o godz. 9:00 w dolnym kościele.
  4. W piątek 19 maja rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Będzie ona odprawiana w trakcie nabożeństwa majowego.
  5. Piesza Pielgrzymka Kobiet do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Świętej Wodzie odbędzie się w sobotę 20 maja. Wyjście pielgrzymki spod białostockiej Archikatedry o godz. 14:00. Pielgrzymowanie zakończy Msza św. sprawowana o godz. 18:00. Zapraszamy do uczestnictwa.
  6. Za tydzień będziemy obchodzili w kościele Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  7. Również za tydzień w naszym kościele odbędzie się I Komunia Święta. Msze Święte dla dzieci pierwszokomunijnych będą odprawione o godz. 11:00 i 13:00 w górnym kościele. Msze Święte parafialne będą odprawiane w tym czasie w kościele dolnym według stałego grafiku. Szczegółowy plan jest wywieszony na tablicach ogłoszeń przy wejściu do kościoła i przy kancelarii. Jest także dostępny na stronie internetowej w zakładce Ogłoszenia.
  8. Również za tydzień podczas Mszy św. o 11:00 i 12:30, w dolnym kościele, będzie udzielane błogosławieństwo ósmoklasistom przed rozpoczynającymi się egzaminami.
  9. Ukazał się nowy numer czasopism Dobre Nowiny i Drogi Miłosierdzia.