1. Dzisiaj i w następną niedzielę, Msze św. w kościele dolnym jak w każdą niedzielę, dodatkowe Msze św. w kościele górnym o godz. 9:30, 11:00 i 12:30. Intencje zapisane na niedzielę są odprawiane w kościele dolnym.
  2. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o Powołania,rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele.
  3. Także dzisiaj XV Ogólnopolska Niedziela Modlitw za Kierowców i wszystkich poruszających się po naszych drogach. Niech modlitwa do świętego Krzysztofa, jego obrazek, breloczek zobowiązują nas zawsze do miłościi wzajemnego poszanowania na drodze.
  4. MszaŚwięta pogrzebowa za śp. AbpWojciecha Ziembę, sprawowana we wtorek 27 kwietnia o godz. 12:00 w Olsztynie, będzietransmitowana nastronach internetowych: archwarmia.pl, radioolsztyn.pl. Prosimy o modlitwę za byłego metropolitę.       
  5. Od najbliższej soboty – 1 maja – zapraszamy na nabożeństwa majowe, codziennie o godz. 17:30. Różaniec wynagradzający pierwszej soboty miesiąca po Mszy św. o godz. 18:00.
  6. Kaplica adoracji Najświętszego Sakramentujuż jest znowu otwarta.
  7. Piesza Pielgrzymka Mężczyzn do Krypna, w sobotę 1 maja, zachęcamy do pielgrzymowania indywidualnie, Msza św. w Krypnie o godz. 16:00.
  8. W następną niedzielę przed kościołem zbiórka na leczenie Mikołaja.
  9. Zachęcamy do zabierania do domu najnowszego numeru czasopisma „dobre nowiny”.
  10. Bardzo prosimy wszystkich uczestników liturgii o zasłanianie ust i nosa oraz o zachowanie odległości.