Szlak Papieski

Gidle – Jasna Góra –Kraków –Kalwaria – Wadowice- Zakopane

19-20-21 października 2018,

Dzień I – 19.X. – piątek. Godz. 6.00 (być 10 min. przed czasem) – wyjazd z Białegostoku, Sanktuarium Gidle (figurka MB – uzdrowienie ciała) Msza św. w kaplicy MB, przejazd do Częstochowy. Modlitwa w kaplicy cudownego Obrazu Matki Bożej. Zwiedzanie klasztoru, Droga Krzyżowa na wałach Jasnej Góry, kościół i źródełko św. Barbary, Dolina Miłosierdzia, Apel Jasnogórski, nocleg z kolacją u Sióstr Szarytek, przy ul. św. Barbary nr 43

Dzień II – 20.X. – sobota. Godz. 6.00 Msza św. przed cudownym Obrazem Matki Bożej, śniadanie u sióstr. Przejazd do Krakowa, Zwiedzanie Krakowa. Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Wyjazd przez Kalwarię Zebrzydowską i Wadowice ze zwiedzaniem tych sanktuariów w kierunku Zakopanego. Przejazd do Zakopanego. Zakwaterowanie w Willa u Franka – Zakopane (Olcza), ul. Piszczory 19A. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień II – 21.X. – niedziela.

Msza św. w Sanktuarium Matki Bożej objawiającej Cudowny Medalik na Olczy  przy noclegu. Śniadanie. Zwiedzanie: Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach(obecnie sanktuarium narodowe), kościół św. Rodziny, Krupówki, Cmentarz na Pęskowym Brzysku, dalej zwiedzanie Zakopanego według możliwości czasowych. Przejazd do Białegostoku w późnych godzinach wieczornych.

Zapisy u ks. Czesława Walentowicza, w niedzielę w zakrystii, w czwartek i piątek w kancelarii: 8.00-9.00 lub 16.00-17.45; tel. 607 557 224

Cena – 300 zł., od osoby – W tym:

  • Przejazd komfortowym autokarem
  • 2 noclegi
  • Kolacja u sióstr w piątek i śniadanie w sobotę; obiad w sobotę w Zakopanem, śniadanie w niedzielę w Zakopanem
  • Ubezpieczenie pielgrzymki

Należy zabrać ze sobą ważny dowód osobisty, prowiant na śniadanie i obiad w piątek, posiłek południowy w sobotę, na powrocie w niedzielę postaramy się zatrzymać w jakimś zajeździe na obiad we własnym zakresie.