1. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych wraz z rodzicami dzisiaj, po Mszy św. o godz. 11:00, w kościele dolnym. 
  2. We wtorek – 16 listopada – Uroczystość NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia, zapraszamy na Msze św. jak w dzień powszedni.
  3. Zgodnie z Dekretem Arcybiskupa Metropolity Białostockiego, Józefa Guzdka, od najbliższej soboty – 20 listopada, Msze św. w sobotni wieczór, bądź z w wigilię uroczystości nakazanej będą sprawowane według formularza niedzielnego (Gloria, czytania z niedzieli, homilia, Credo, modlitwa wiernych, taca, ogłoszenia) we wszystkich parafiach archidiecezji. Osoby uczestniczące w tej Mszy św., będą mogły przyjąć Komunię św. po raz drugi, jeżeli przyjęły ją już w tym samym dniu.
  4. W następną niedzielę – 21 listopada – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
  5. Bardzo prosimy i przypominamy, że kaplica adoracji jest miejscem modlitwy w ciszy. Przez cały dzień jest otwarty kościół dolny, gdzie można prowadzić modlitwy wspólnotowe. 
  6. Caritas parafialna prosi, aby już nie przynosić żadnych ubrań.
  7. Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski Abp Stanisław Gądecki zwraca się z prośbą o ogólnopolską zbiórkę funduszy na rzecz migrantów z granicy polsko-białoruskiej, w niedzielę 21 listopada, po wszystkich Mszach Świętych. Zebrane środki zostaną przeznaczone za pośrednictwem Caritas Polska na finansowanie działań pomocowych na terenach przygranicznych podczas kryzysu migracyjnego.
  8. Bardzo prosimy o zachowywanie przepisów sanitarnych, obowiązujących w przestrzeni zamkniętej.