Wstęp: dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej witamy studenta Archidiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego w Białymstoku, cieszymy się jego obecnością i otaczamy go naszą modlitwą.

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, różaniec po Mszy św. o godz. 8:00, adoracja po Mszy św. o godz. 9:30.
  2. Nowenna Opieki Matki Miłosierdzia w Katedrze białostockiej rozpoczyna się dzisiaj o godz. 18:00. Nasza parafia ma swój dzień w wtorek – 9 listopada o godz. 18:00, zachęcamy do jak najliczniejszego udziału w tym nabożeństwie.
  3. Narodowe Święto Niepodległości w czwartek – 11 listopada, zapraszamy na Msze św. o godz. 6:30, 8:00, 9:30, 11:00 i 18:00, wszystkie w kościele dolnym.
  4. W czwartek kancelaria będzie nieczynna.
  5. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych wraz z rodzicami za tydzień, 14 listopada po Mszy św. o godz. 11:00, w kościele dolnym.
  6. Odpusty za zmarłych można uzyskiwać w ciągu 8 wybranych dni listopada.
  7. Bardzo prosimy i przypominamy, że kaplica adoracji jest miejscem modlitwy w ciszy. Przez cały dzień jest otwarty kościół dolny, gdzie można prowadzić modlitwy wspólnotowe.
  8. Caritas parafialna prosi, aby już nie przynosić żadnych ubrań.
  9. Zachęcamy do nabywania najnowszego numeru czasopisma „drogi MIŁOSIERDZIA” – Pod opieką Matki Miłosierdzia oraz do zabierania do domów najnowszego numeru czasopisma „dobre nowiny” – Duszom na pomoc. Jest już najnowszy numer czasopisma „Rycerz Niepokalanej”.

Bardzo prosimy o zachowywanie przepisów sanitarnych, obowiązujących w przestrzeni zamkniętej.