1. Przy figurze Matki Bożej są wyłożone torby – samarytanki, które możemy zabrać ze sobą. Torby wypełnione produktami spożywczymi przynosimy do zakrystii lub do kancelarii parafialnej najpóźniej do 2 kwietnia. Zrobione zakupy można przynosić także we własnych opakowaniach.
  2. Z tyłu kościoła w można już nabywać świece – paschałki. Są one rozprowadzane po każdej Mszy Świętej.
  3. W poniedziałek (20 marca) przypada Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. Msze Święte będą odprawiane o godz. 6:30, 7:00, 18:00.
  4. W sobotę, 25 marca będziemy obchodzili uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Ten dzień jest także obchodzony jako Dzień Świętości Życia. Na stoliku za ławkami są wyłożone deklaracje przystąpienia do Dzieła Duchowej Adopcji. Wypełnione deklaracje należy przynosić do zakrystii lub do kancelarii. Można je także wysłać do Wydziału Duszpasterstwa Rodzin. Adres jest podany na deklaracjach. Msze Święte będą odprawiane w sobotę o godzinie: 6:30, 8:00, 9:30, 18:00.
  5. Tego samego dnia jest organizowana pielgrzymka do Burzyna, tzw. Polskiego Medjugorie. Wyjazd o godz. 16:00, powrót około godziny 22:00. Numer telefonu pod który można zgłaszać swój udział, jest dostępny na tablicy ogłoszeń.
  6. Wieczór uwielbienia połączony z adoracją Krzyża – za tydzień w niedzielę, 26 marca o godz. 18:00. Odbędzie się on w ramach przygotowań do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  7. W sobotę, 1 kwietnia od godz. 8:30 odwiedzimy chorych w naszej parafii. Osoby, które nie mogą wychodzić z domu, a chciałyby przed Świętami pojednać się z Bogiem i przyjąć Komunię Świętą, można zgłaszać w zakrystii lub w kancelarii.
  8. Ks. Czesław ponawia zaproszenie na pielgrzymkę do Lourdes i Hiszpanii w niższej cenie. Można zapisać się w naszej parafii po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym u ks. Czesława.