1. Dziś – pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Świętej o godz. 9:30 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja wokół kościoła. O 17:30 zostaną odprawione nieszpory eucharystyczne. Nie będzie już procesji po Mszy św. o godz. 18:00.
  2. Również dziś o godz. 14:00 odprawi Mszę Świętą posługujący od kilku miesięcy w naszej parafii ks. Michał Olszański. Podczas tej Mszy Świętej udzieli błogosławieństwa prymicyjnego. Z otrzymaniem takiego błogosławieństwa wiąże się łaska odpustu zupełnego.
  3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach w Oktawie Uroczystości Bożego Ciała. Będzie ona trwała do 6 czerwca włącznie. W tych dniach Msza Święta i nieszpory eucharystyczne o godz. 18:00 są odprawiane w górnym kościele. Na zakończenie – procesja wokół kościoła.
  4. W najbliższym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. zapraszamy w tych dniach na czuwanie modlitewne w Kaplicy Adoracji.
  5. W czwartek (6 czerwca), na zakończenie Oktawy Bożego Ciała zapraszamy rodziców wraz z dziećmi. W tym dniu po zakończonej procesji pobłogosławimy dzieci. Również tego dnia zostaną poświęcone wianki.
  6. W dniach 7-8-9 czerwca (piątek, sobota, niedziela) odbędzie się w naszej parafii Nabożeństwo Czterdziestogodzinne. Poprowadzi je ks. Piotr Makowski z diecezji elbląskiej. Msze Święte w piątek i w sobotę będą odprawiane w dolnym kościele o godz.: 6:30, 8:00, 9:30 i 18:00. W niedzielę natomiast, Msze Święte będą odprawiane według stałego porządku.
  7. W piątek, 7 czerwca będziemy obchodzili uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  8. Bardzo prosimy o kontakt osoby, który zamawiały intencje mszalne na czwartek, 6 czerwca na godz. 8:00 i 9:30.
  9. Szczęść Boże na nowy tydzień.