1. Dziś obchodzimy Uroczystość Bożego Ciała. Msze Święte będą odprawiane o godz.: 6:30, 8:00, 9:30 oraz po zakończeniu procesji. Po Mszy Świętej o godz. 9:30 rozpocznie się procesja, która przejdzie ulicami: Popiełuszki, Sikorskiego, Upalną i Słonecznikową. Zakończy się ona przy wejściu do górnego kościoła.
  2. 30 i 31 maja kancelaria będzie nieczynna.
  3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach w Oktawie Uroczystości Bożego Ciała. Będzie ona trwała od 30 maja do 6 czerwca. W tych dniach Msza Święta i nieszpory eucharystyczne o godz. 18:00 będą odprawiane w górnym kościele. Na zakończenie – procesja wokół kościoła.
  4. W czwartek (6 czerwca), na zakończenie Oktawy Bożego Ciała zapraszamy rodziców wraz z dziećmi. W tym dniu po zakończonej procesji pobłogosławimy dzieci. Również tego dnia zostaną poświęcone wianki.
  5. W dniach 7-8-9 czerwca (piątek, sobota, niedziela) odbędzie się w naszej parafii Nabożeństwo Czterdziestogodzinne. Poprowadzi je ks. Piotr Makowski z diecezji elbląskiej. Msze Święte w piątek i w sobotę będą odprawiane w dolnym kościele o godz.: 6:30, 8:00, 9:30 i 18:00. W niedzielę natomiast, Msze Święte będą odprawiane według stałego porządku.
  6. Bardzo prosimy o kontakt osoby, który zamawiały intencje mszalne na czwartek, 6 czerwca na godz. 8:00 i 9:30.
  7. Ks. Abp Józef Guzdek udziela dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątek 31 maja wiernym Archidiecezji Białostockiej, oraz wiernym przebywającym w tym dniu na terenie Archidiecezji. Korzystający z tej dyspensy są zobowiązani do zadośćuczynienia w formie modlitwy dziesiątką Różańca w intencji pokoju lub dowolnej jałmużny na rzecz potrzebujących lub ubogich.