1. Dziękujemy wszystkim, którzy tydzień temu wsparli swoją ofiarą remont dolnego kościoła. Na ten cel zebrano 23610 złotych. Członkowie KŻR z naszej parafii złożyli na remont ofiarę w wysokości 2000 zł. Bóg zapłać.
  2. W sobotę (26 sierpnia) będziemy obchodzili uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze Święte będą odprawiane o godz. 6:30, 7:00 i 18:00.
  3. Również 26 sierpnia 2023 r., w sobotę, o godz. 13.30 w archikatedrze białostockiej odbędą się uroczystości związane z pochówkiem prochów generała Ludwika Kmicica-Skrzyńskiego, legionisty, dowódcy Podlaskiej Brygady Kawalerii, ekshumowanych w Anglii. Mszę św. w intencji śp. Generała sprawować będzie abp Józef Guzdek, metropolita białostocki.  Ceremonia pogrzebowa z asystą wojskową będzie miała miejsce na cmentarzu miejskim przy ul. Wysockiego 63 w Białymstoku około godz. 15.00, po przejeździe kolumny pogrzebowej przez miasto.
  4. Dziś odbywa się zbiórka ofiar do puszek na pomoc poszkodowanym w powodzi w Słowenii. Za tydzień natomiast – zbiórka ofiar do puszek na diecezjalne Radio „i”.
  5. W dniach 9 – 10 września w naszej parafii będzie gościć zespół ewangelizacyjny Mocni w Duchu. Program i szczegóły wydarzenia możemy znaleźć plakatach na tablicy ogłoszeń, na stronie internetowej parafii w zakładce Nadchodzące wydarzenia oraz na Facebooku.