1. Dziś odbywa się ofiar do puszek na diecezjalne Radio „i”.
  2. W najbliższym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy w tym czasie na całonocne czuwanie modlitewne w kaplicy adoracji.
  3. Ruszyła kolejna edycja corocznej akcji Caritas „Tornister Pełen Uśmiechów”. Do końca sierpnia można zakupić tzw. „wyprawkę szkolną” czyli tornister i przybory szkolne (zeszyty, długopisy, artykuły plastyczne), a następnie dostarczyć je do zakrystii lub do kancelarii.
  4. Ks. Radosław i ks. Tomasz zapraszają wszystkich na pieszą pielgrzymkę do Krypna. Odbędzie się ona w sobotę, 9 września. Nasza grupa wyruszy tego dnia o godzinie 7:00, spod wejścia do dolnego kościoła, od strony ul. Popiełuszki. Koszt uczestnictwa w pielgrzymce wynosi 10 złotych. Istnieje możliwość powrotu autokarem. Koszt autokaru wynosi 20 złotych. Zapisy na pielgrzymkę są przyjmowane w zakrystii i w kancelarii.
  5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców odbędzie się w niedzielę 10 września po Mszy św. o godz. 12:30 w górnym kościele.
  6. Zapraszamy na wyjazd do Lipska 17 września na Mszę Świętą w intencji teściowych, wdów, synowych i zięciów, za wstawiennictwem bł. Marianny Biernackiej. W drodze powrotnej – Sokolany i Sokółka. Wyjazd – około godz. 13:00, powrót – ok. godz. 18:00. Szczegóły i numery telefony pod który można zgłaszać swój udział możemy znaleźć na plakatach na tablicy ogłoszeń.