1.    Dziś w naszym kościele odbędzie się I Komunia Święta. Msze Święte dla dzieci pierwszokomunijnych będą odprawione o godz. 11:00 i 13:00 w górnym kościele. Msze Święte parafialne będą odprawiane w tym czasie w kościele dolnym według stałego grafiku. Szczegółowy plan jest wywieszony na tablicach ogłoszeń przy wejściu do kościoła i przy kancelarii. Jest także dostępny na stronie internetowej w zakładce Ogłoszenia.

2.    Również dziś podczas Mszy św. o 11:00 i 12:30, w dolnym kościele, będzie udzielane błogosławieństwo ósmoklasistom przed rozpoczynającymi się egzaminami.

3.    Jutro rozpocznie się Biały Tydzień. Potrwa on do piątku, 26 maja, włącznie. W tych dniach Msze Święte o godz. 18:00 będą odprawiane w górnym kościele.

4.    W środę (24 maja) – adoracja Najświętszego Sakramentu od 17:00 do 17:45 w dolnym kościele. Tego dnia nie będzie nowenny do NMP Nieustającej Pomocy.

5.    Zapraszamy serdecznie wspólnoty, ruchy, stowarzyszenia oraz wszystkich wiernych do uczestnictwa w Wigilii Uroczystości Zesłania Ducha Świętego, w sobotę 27 maja br. o godz. 19.30 w Archikatedrze. Prosimy o zabranie ze sobą świec.

6.    W następną niedzielę będziemy obchodzili Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

7.    Również za tydzień w niedzielę o godz. 19:00, po Mszy św. i nabożeństwie majowym w górnym kościele, zapraszamy na Pieśni ciągle żywe – koncert połączony ze świadectwem Trio: Gabrieli i Wojciecha Gąsior oraz Piotra Kurstaka. Podczas koncertu usłyszmy stare, znane pieśni Kościoła w nowych aranżacjach. Szczegóły wydarzenia będziemy mogli znaleźć na plakatach przy wejściu do dolnego kościoła, na stronie internetowej i na Facebooku.