1. Od 24 maja dolny kościół jest zamknięty z powodu remontu. Od tego dnia wszystkie Msze Święte i nabożeństwa są odprawiane w górnym kościele. Kancelaria parafialna natomiast pracuje bez zmian. Kaplica Adoracji jest również otwarta według stałego grafiku.
  2. Górny kościół oraz wejście do windy jest otwarte codziennie od godziny 17:00.
  3. Dziś o godz. 19:00, po Mszy św. i nabożeństwie majowym, zapraszamy na Pieśni ciągle żywe – koncert połączony ze świadectwem Trio: Gabrieli i Wojciecha Gąsior oraz Piotra Kurstaka. Podczas koncertu usłyszmy stare, znane pieśni Kościoła w nowych aranżacjach. Szczegóły wydarzenia znajdują się: na plakatach, na stronie internetowej parafii, na stronie internetowej Archidiecezji Białostockiej i na naszym Facebooku. Zapowiedź projektu znajduje się tutaj.
  4. W poniedziałek (29 maja) będziemy obchodzili Święto NMP Matki Kościoła. Tego dnia o godz. 8:00 zostanie odprawiona Msza Święta składkowa za zmarłych.
  5. W najbliższym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy w tym czasie na całonocne czuwanie modlitewne w kaplicy adoracji.
  6. Za tydzień – pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 8:00 – Różaniec w sali ks. Wojno, natomiast po Mszy św. o 9:30 – wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz procesja wokół kościoła.
  7. W dniach 9 – 11 czerwca (piątek – niedziela) w naszej parafii odbędzie się nabożeństwo czterdziestogodzinne z okazji przypadającego odpustu Patronki naszej parafii – św. Jadwigi Królowej. Poprowadzi je ks. Tomasz Kozłowski. Msze Święte będą odprawiane według następującego porządku: 9 – 10 czerwca (piątek – sobota) o godz. 6:30, 8:00, 9:30 i 18:00, w niedzielę natomiast według stałego grafiku. Intencje mszalne, które zostały zapisane w piątek i sobotę na godz. 7:00, zostaną odprawione o godz. 8:00.
  8. Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę do Niewodnicy Kościelnej w sobotę, 3 czerwca. Istnieje możliwość bezpłatnego dojazdu autobusem. Wyruszy on o godz. 10:30 z parkingu przy kościele, przy ulicy Słonecznikowej. O 11:00 w Niewodnicy Kościelnej będzie odprawiona Msza Święta. Powrót do Białegostoku jest przewidziany na godz. 12:30.
  9. Białostocka grupa rekoakcje.pl zachęca do zapoznania się z wakacyjną propozycją zagospodarowania urlopu. Zaprasza do aktywnego spędzania wolnego czasu podczas rowerowych pielgrzymek oraz spływu kajakowego. Rekoakcje to połączenie duchowości, rekreacji i turystyki dla osób w różnym wieku. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Szczegóły akcji duszpasterskich na plakatach i stronie internetowej rekoakcje.pl.