Wstęp: serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej ks. Karola Swatkowskiego, naszego rekolekcjonistę, polecamy go Bożej opiece, życzymy obfitości łask Bożych.

 1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, różaniec po Mszy św. o godz. 8:00 w Sali ks. Wojno, adoracja po Mszy św. o godz. 9:30.
 2. Rekolekcje, które dzisiaj rozpoczynamy będą trwały w poniedziałek i wtorek, zapraszamy na Msze o godz. 6:30, 8:00, 9:30, 18:00. Intencje zapisane w tych dniach na godz. 7:00, będą odprawione o godz. 8:00, przepraszamy za zmianę. 
 3. Zapraszamy na wyjazd do Seminarium Duchownego, na sztukę o św. Maksymilianie Kolbe, przedstawianą przez studentów – 7 grudnia o godz. 19:00, zapisy u ks. Radosława, dojazd indywidualny.
 4. W środę – 8 grudnia – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, zapraszamy na Msze św. o godz. 6:30, 8:00, 9:30 i 18:00. Godzina łaski od 12:00 do 13:00, zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu w kościele lub modlitwy w domu. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Akatyst ku czci NMP, w wykonaniu naszego chóru parafialnego.
 5. Roraty dla dzieci w środy i soboty o godz. 6:30. Roraty dla dorosłych codziennie o godz. 6:30, oprócz niedziel.
 6. Błogosławieństwo matek oczekujących potomstwa w następną niedzielę – 12 grudnia, podczas Mszy św. o godz. 9:30.
 7. Spotkanie dzieci wraz z rodzicami przed I Komunią Świętą, w niedzielę -12 grudnia po Mszy św. o godz. 11:00 w kościele dolnym.
 8. Osoby, które chcą głębiej przeżyć Adwent, zapraszamy we wszystkie soboty adwentowe na Mszę św. o godz. 18:00, z konferencją po Mszy św.
 9. Poświęcone opłatki wigilijne już są do nabycia przed wejściem do zakrystii, po każdej Mszy św.
 10. Zachęcamy do zabierania ze sobą torebek Samarytanek, znajdujących się przy ołtarzu, po stronie figury Matki Bożej, które po napełnieniu produktami spożywczymi dla najbiedniejszych z naszej parafii, prosimy przynosić do zakrystii, można też przynosić we własnych reklamówkach. Zachęcamy do nabywania świec Caritas na stół wigilijny jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, świece są tradycyjnie na końcu kościoła.
 11. Zachęcamy do nabywania grudniowego numeru czasopisma „drogi MIŁOSIERZIA”, jest też grudniowy „Rycerz Niepokalanej”.
 12. Od 1 grudnia w kościele może przebywać naraz 50% osób całego obłożenia plus osoby zaszczepione. Bardzo prosimy o zachowywanie przepisów sanitarnych, obowiązujących w przestrzeni zamkniętej.