Wstęp: Dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej radośnie witamy alumna Roberta Osieckiego, przedstawiciela Archidiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego w Białymstoku, życzymy mu obfitości łask Bożych i wszelkiego błogosławieństwa.

 1. Dziękujemy mężczyznom, którzy wczoraj z ks. Radosławem szli pieszo do Krypna.
 2. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza i 59 Światowy DzieńModlitw o Powołania,rozpoczynający tydzień modlitw o powołania.
 3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII i ich rodziców, dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:00 w kościele dolnym.
 4. Wieczór uwielbienia dzisiaj po Mszy św. o godz. 18:00 w kościele górnym, zapraszamy do modlitwy wszystkich parafian.
 5. W piątek 13 maja -wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy i procesja różańcowa po Mszy św. o godz. 18:00 i nabożeństwie majowym.
 6. Pierwsze Komunie Święte będą w następną niedzielę -15 maja -w kościele górnym o godz. 11:00 i 12:30, będą w nich uczestniczyć tylko dzieci, rodzice i goście. W związku z tym, wszystkie Msze św. dla parafian przez całą niedzielę,będą odprawiane w kościele dolnym.
 7. Biały Tydzień dla obu szkół razem, od poniedziałku do piątku, w kościele górnym o godz. 18:00.
 8. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w niedziele o godz. 17:30, w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18:00.
 9. Modlitwa różańcowa o ratunek dla Polski, przed epidemiami i wojną w następną niedzielę o godz. 16:30 w kościele dolnym, zachęcamy do udziału.
 10. Zapraszamy na jednodniową pielgrzymkę autokarową do Loretto i Ostróżnego, 14 maja br. Plan pielgrzymki oraz telefony do organizatorów są podane w gablocie.
 11.  Ks. Czesław zapraszana pielgrzymkę do Medjugorie w dniach 16-23 września, więcej informacji na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii, zapisy w środy w kancelarii,w innych dniach w zakrystii.
 12. Zachęcamy do nabywania majowego numeru czasopisma „drogi MIŁOSIERDZIA”, pod hasłem Maryja Matka.