1. Dziś po Mszy św. o 9:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja.
2. Zapraszamy na nabożeństwo majowe, codziennie po wieczornej Mszy św., natomiast w niedziele o 17:30.
3. We wtorek (3 maja) uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w tym dniu będą odprawiane o godzinie: 6:30, 8:00, 9:30 i 18:00.
4. 2 i 3 maja kancelaria parafialna będzie nieczynna.
5. W najbliższym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W sobotę po wieczornej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec.
6. Wznawiamy w naszej parafii przygotowanie do bierzmowania. Pierwsze spotkanie kandydatów z klas VIII i ich rodziców za tydzień – 8 maja – po Mszy o 11:00 w dolnym kościele.
7. W sobotę wyrusza Piesza Pielgrzymka Mężczyzn do Krypna. Grupa z naszej parafii zbierze się przy wejściu do kościoła od ul. Popiełuszki o godz. 8:15. Chętni do wzięcia udziału w pielgrzymce mogą się zgłaszać w kancelarii lub w zakrystii.
8. Zapraszamy na pielgrzymkę do Medjugorie w dniach 16-23 września. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii. Zapisy u ks. Czesława w kancelarii lub w zakrystii.
9. Zapraszamy na jednodniową pielgrzymkę autokarową do Loretto i Ostróżnego, 14 maja br. Plan pielgrzymki oraz telefony do organizatorów są podane w gablocie.