Sanktuaria Polski Południowej 28-31 maja 2020 roku

Dzień I. 28 maja (czwartek). Msza św. w kościele św. Jadwigi, przy ul. Słonecznikowej 8 w Białymstoku o godz. 5.30. Przejazd do Wieliczki, godz. 15.05 zwiedzanie kopalni trasą turystyczną ok. 3 godz., przejazd przez Sanktuarium Łagiewniki (jeżeli wystarczy czasu, jeżeli nie to 4 dnia), przejazd do Sanktuarium bł. Karoliny Kózki w Zabawie. (w tym dniu śniadanie i posiłek w ciągu dnia, prowiant i napoje własne). Obiadokolacja i nocleg hotelu w Zabawie.

Dzień II. 29 maja (piątek). Msza św. Śniadanie w hotelu. Przejazd do Sanktuarium MB Królowej Powiśla w Odporyszowie (ze zwiedzaniem i modlitwą) + studzienka, przejazd do Tarnowa – kościół Księży Misjonarzy św. Wincentego a Paulo, przejazd do Sanktuarium MB Tuchowskiej w Tuchowie (zwiedzanie i modlitwa), przejazd przez Kalwarię Zebrzydowską i Wadowice z krótkim zwiedzaniem, przejazd do Zakopanego. (w ciągu dnia prowiant własny). Obiadokolacja i nocleg w pensjonacie w Zakopanem.

Dzień III. 30 maja (sobota). Msza św. Śniadanie w pensjonacie. Cały dzień w Zakopanem, w tym zwiedzanie: Sanktuarium MB Cudownego Medalika (na Olczy), stary kościół, cmentarz na Pęskowym Brzysku, spacer po Krupówkach (trochę czasu dla siebie), kościół św. Rodziny, Sanktuarium MB Fatimskiej na Krzeptówkach, Wielka Krokiew (skocznia narciarska). (w ciągu dnia prowiant własny). Obiadokolacja, ognisko z kapelą góralską. Nocleg w pensjonacie w Zakopanem.

Dzień IV. 31 maja (niedziela). Msza św. Śniadanie w pensjonacie, przejazd do Ludźmierza – Sanktuarium Wniebowzięcia NMP, przejazd do opactwa benedyktynów w Tyńcu (obok Krakowa), klasztor Benedyktynów, (jeżeli wystarczy czasu wjazd do Krakowa na Wawel, Rynek Główny), przejazd do Białegostoku w późnych godzinach wieczornych. Kolejność zwiedzanych miejsc może ulec zmianie.

Cena – 550 zł./osobę W cenie: przejazd autokarem Mercedes, 1 nocleg w hotelu, 2 noclegi w pensjonacie, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, bilety wstępu w Wieliczce, ognisko z kapelą góralską, opłaty parkingowe, ubezpieczenie NW/KL. Ks. Czesław zapewnia: opiekę duchową, przewodnictwo, śpiewniki na czas pielgrzymki, dla chętnych na zamówienie zdjęcia na płytce CD. Należy zabrać ze sobą: dowód osobisty, dobre nastawienie i optymizm, różaniec, leki osobiste, prowiant i napoje, gdzie nie ma ich w programie, pieniądze na pamiątki i wydatki własne. Zapisy w niedziele w zakrystii, w środy i czwartki w kancelarii parafialnej w godz. 8.00-9.00 lub 16.00-17.45. Miejsce do siedzenia według kolejności zgłoszenia, przy zapisie zaliczka 50% ceny wyjazdu.