1. Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy wczoraj z ks. Proboszczem i ks. Czesławem w liczbie – 170 -osób szli pieszo do Krypna, dając świadectwo wiary i zaufania Bogu.
  2. Pielgrzymka Wilno – Kowno wyjeżdża w sobotę 14 września, z parkingu przy plebanii, od ul. Słonecznikowej 8, o godz. 5.00.
  3. Ks. Czesław prosi wszystkie osoby zapisane na pielgrzymkę do Medjugorie o uzupełnienie danych osobowych.
  4. Piesza Pielgrzymka z Krzyżami do Świętej Wody, wyruszy z Katedry w sobotę, 14 września o godz. 11.00, a zakończy się Mszą Świętą o godz. 15.00.
  5. W ramach ogólnopolskiej akcji Cała Polska pod Krzyżem, w naszym koście – procesja różańcowa dookoła kościoła, z koronką do Miłosierdzia Bożego, przy Krzyżu misyjnym, w sobotę 14 września po Mszy św. o godz. 18.00.
  6. Pielgrzymka Rowerowa do Sokółki odbędzie się w niedzielę 22 września, zapisy przez stronę internetową www.rozanostocka.pl
  7. Zapraszamy wszystkich chłopców, od klasy drugiej szkoły podstawowej, którzy chcieliby zostać ministrantami w naszej parafii, szczegóły i zapisy u ks. Kamila. Pierwsze spotkanie wszystkich ministrantów odbędzie się 14 września /sobota/ o godz. 10.00.
  8. Zapraszamy dzieci na Msze św. niedzielne o godz. 11.00, a po Mszy św. na spotkania Oazy Dzieci Bożych w salce pod wieżą. Więcej szczegółów i zapisy u ks. Kamila.
  9. Zapraszamy dzieci do scholii parafialnej Promyki Miłości, zapisy u p. Mariusza – organisty.