O NAS…

Ministrantów w naszej parafii jest około 40. Służą oni podczas wszystkich Mszy świętych. Odpowiedzialnym za ministrantów jest ks. Kamil Ciulkin
Każdy ministrant oprócz służby niedzielnej ma dyżur raz w tygodniu. Wszyscy razem spotykamy się raz na dwa tygodnie w soboty o godzinie 10:00. Na nich dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu służby przy ołtarzu. Tematyka spotkań obejmuje również formację duchową i ogólny rozwój kulturowy.
Wizytówką liturgicznej służby ołtarza jest tzw. asysta, która służy w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 9:30.

„BOISKO PEŁNE – DIABEŁ MARTWY”

W myśl cytatu św. Jana Bosko, nie tylko spotykamy się przy ołtarzu, ale również wspólnie gramy w piłkę w każda sobotę o godz. 18:30 na hali SP 43 przy ul Stromej. Poza tym uczestniczymy w różnych wyjazdach i spotkaniach rekreacyjnych.

DOŁĄCZ DO NAS…

Rekrutacja do ministrantów trwa cały rok szkolny, wystarczy zgłosić się do zakrystii w niedziele po Mszy Świętej bezpośrednio do ks. Kamila. 

Szczęść Bożę, serdecznie zapraszam wszystkich chętnych ministrantów na spontaniczny wyjazd rowerowy do Niewodnicy Kościelnej (mamy jeszcze dobrą pogodę). Wyjazd spod plebanii jutro (26 września) o 10:30. Trasa: dróżką rowerową w stronę Choroszczy, później skręcamy w lewo. Na miejscu: ognisko, gry i zabawy. Można zabrać ze sobą kolegów, znajomych, kogoś z rodziny. Proszę o potwierdzenie dziś do godz. 20:00, bo musze wiedzieć ile osób jest chętnych i ile prowiantu przygotować. Bierzemy też ze sobą też ręcznie wypisaną zgodę rodziców na wyjazd z nr. tel. Pozdrawiam ks. Kamil.
Jutro nie ma zbiórki.
Przypominam, że asysta (osoby od 8 klasy) służą w niedzielę o 9:30 i po mszy w drugą i czwartą niedzielę mają spotkania szkoleniowe.
Brak dostępnego opisu zdjęcia.