1. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych wraz z rodzicami dzisiaj, po Mszy św. o godz. 11:00. Poświęcenie różańców dla dzieci za tydzień, po Mszy św. o godz. 11:00.
  2. Dzisiaj XXI Dzień Papieski i wiele wydarzeń towarzyszących, szczegóły na plakatach. Zbiórka do puszek jest przeznaczona na Fundusz Stypendialny dla najzdolniejszej, ale biednej młodzieży, można wesprzeć tę młodzież wysyłając sms – a, lub wpłatą na konto podane na plakacie, na tablicy ogłoszeń.
  3. Promocja książek dr Wandy Półtawskiej w naszym kościele dzisiaj, na wszystkich Mszach Świętych.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, codziennie o godz. 17:30, różaniec dla dzieci we wtorek i czwartek o godz. 17:00.
  5. Msza św. na rozpoczęcie diecezjalnego etapu Synodu Ku Kościołowi synodalnemu: komunia, uczestnictwo i misja, w niedzielę, 17 października o godz. 11.00 w Katedrze białostockiej.
  6. Spotkanie ministrantów seniorów i wszystkich mężczyzn, którzy chcieliby dołączyć do ministrantów seniorów w niedzielę, 17 października po Mszy św. o godz. 12:30.
  7. Procesja różańcowa w niedzielę – 17 października rozpocznie się modlitwą przy krzyżu misyjnym o godz. 16:30, przejście do kościoła MB z Guadelupe o godz. 17:00, całość zakończy się MsząŚwiętą.
  8. Przed nami listopad – miesiąc szczególnej pamięci o zmarłych. Wypominki w tym roku będą odprawiane w dniach od 2 do 7 listopada o godz. 17:00 w połączeniu ze Mszą św. o godz. 18:00. Kartki na wypominki są wyłożone na stolikach, można też pisać na swoich, po wypełnieniu prosimy przynosić je do zakrystii lub kancelarii.
  9. Zachęcamy do nabywania najnowszego numeru czasopisma „drogi MIŁOSIERDZIA” pt. Różaniec jak chleb powszedni, są jeszcze bezpłatne „dobre nowiny”.
  10. Bardzo prosimy o przestrzeganie przepisów sanitarnych obowiązujących w przestrzeni zamkniętej.