1. Poświęcenie różańców dla dzieci dzisiaj, po Mszy św. o godz. 11:00.
  2. Spotkanie ministrantów seniorów i wszystkich mężczyzn, którzy chcieliby dołączyć do ministrantów seniorów,dzisiaj po Mszy św. o godz. 12:30.
  3. Zachęcamy do udziału w procesji różańcowej, która rozpocznie się dzisiaj modlitwą przy krzyżu misyjnym o godz. 16:30, przejście do kościoła MB z Guadelupe o godz. 17:00, całość zakończy się Mszą Świętą, prosimy o zabranie ze sobą lampionów.
  4. W poniedziałek święto św. Łukasza Ewangelisty – Dzień Modlitwy za pracowników Służby Zdrowia, w piątek wspomnienie św. Jana Pawła II.
  5. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, codziennie o godz. 17:30, różaniec dla dzieci we wtorek i czwartek o godz. 17:00.
  6. Wspólnota Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa, zaprasza na Mszę św. w 1 rocznicę Aktu Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszej parafii, w dniu 21 października o godz. 7:00.
  7. Przygotowanie do sakramentu bierzmowania zgodnie z nowym programem formacyjnym, zostanie wznowione w 2022 roku. Natomiast udzielenie sakramentu odbędzie się w I klasie szkoły średniej – czyli według nowego programu – będzie to w 2023 roku.
  8. Przed nami listopad – miesiąc szczególnej pamięci o zmarłych. Wypominki w tym roku będą odprawiane w dniach od 2 do 7 listopada o godz. 17:00, w połączeniu ze Mszą św. o godz. 18:00. Kartki na wypominki są wyłożone na stolikach, można też pisać na swoich, po wypełnieniu prosimy przynosić je do zakrystii lub kancelarii.
  9. Od następnej niedzieli nasza młodzież będzie rozprowadzać znicze i zapałki.
  10. Jest już najnowszy numer czasopisma „Miłujcie się”.
  11. Bardzo prosimy o przestrzeganie przepisów sanitarnych obowiązujących w przestrzeni zamkniętej.