1. Beatyfikacja Stefana Kard. Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej, dzisiaj w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie o godz. 12:00, zachęcamy do udziału w tej uroczystości, poprzez środki przekazu. 
 2. Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy wczoraj pielgrzymowali do Sanktuarium św. Antoniego w Niewodnicy rowerami lub samochodami.
 3. W poniedziałek – 13 września – Dzień Fatimski, zachęcamy do udziału w procesji fatimskiej, po Mszy św. o godz. 18:00.
 4. W wtorek – 14 września – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w środę wspomnienie NMP Matki Bolesnej, zapraszamy na nabożeństwa jak w dzień powszedni.
 5. Od 1 września kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-9:00, po południu 16:00-17:45.
 6. I Komunia Święta w przyszłym roku -15 maja, wszystkie szkoły. Spotkanie rodziców 10 października po Mszy św. o godz. 11:00.
 7. Od dzisiejszej niedzieli wznawiamy Msze św. dziecięce o godz. 11:00, prosimy rodziców o pomoc dzieciom w udziale, w ich spotkaniach z Jezusem.
 8. Poświęcenie tornistrów i wszelkich przyborów szkolnych w następną niedziele na Mszy św. o godz. 11:00.
 9. Katechezę przedmałżeńską rozpoczynamy dzisiaj Mszą św. o godz. 18:00, nie ma wcześniejszych zapisów.
 10. Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców od klasy I SP do powiększenia grona ministrantów w naszej parafii. Również zapraszamy Panów, którzy chcą należeć do grupy ministrantów seniorów. Zapisy i szczegóły u ks. Kamila.
 11. Zapraszamy młodzież oraz dzieci na spotkania Ruchu Światło Życie (Oazę).  W każdą niedzielę po Mszy o godz. 11.00 – pod wieżą kościoła.
 12. Zachęcamy do nabywania najnowszego numeru czasopisma „drogi MIŁOSIERDZIA”. 
 13. Bardzo prosimy o przestrzeganie przepisów sanitarnych obowiązujących w przestrzeni zamkniętej.