1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 8:00 różaniec w dolnym kościele, po Mszy św. o godz. 9:30 adoracja i procesja eucharystyczna.
 2. Dziękujemy parafianom i sympatykom naszej parafii, którzy wczoraj z ks. Czesławem i ks. Radosławem szli pieszo do Krypna, otaczając nas wszystkich modlitwą, dając świadectwo wiary przed ludźmi.
 3. Od 1 września kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-9:00, po południu 16:00-17:45.
 4. W środę 8 września -Święto Narodzenia NMP, porządek nabożeństw jak w dzień powszedni.
 5. I Komunia Święta w przyszłym roku -15 maja, wszystkie szkoły.
 6. Pielgrzymka do Ziemi Świętej została przełożona na 20-27 maja przyszłego roku, można jeszcze dołączyć w starej cenie, zapisy u ks. Czesława.
 7. W sobotę – 11 września organizujemy pielgrzymkę parafialną do Sanktuarium św. Antoniego w Niewodnicy. Zapraszamy wszystkich parafian zaczynając od najmłodszych po najstarszych. Pielgrzymujemy rowerami lub samochodami. Msza św. w Niewodnicy o godz. 11:00. Po Mszy świętej przewidziany jest piknik rodzinny, ognisko, poczęstunek, gry i zabawy. W celu usprawnienia organizacji, prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub w kancelarii.
 8. Od następnej niedzieli wznawiamy Msze św. dziecięce o godz. 11:00, prosimy rodziców o pomoc dzieciom w udziale, w ich spotkaniach z Jezusem.
 9. Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców od klasy I SP do powiększenia grona ministrantów w naszej parafii. Również zapraszamy Panów, którzy chcą należeć do grupy ministrantów seniorów. Zapisy i szczegóły u ks. Kamila.
 10.  Zapraszamy młodzież oraz dzieci na spotkania Ruchu Światło Życie (Oazę).  W każdą niedzielę po Mszy o godz. 11.00 – pod wieżą kościoła.
 11. W przyszłą niedzielę – 12 września – Mszą św. o godz. 18:00, rozpoczynamy katechezy przedmałżeńskie dla narzeczonych, nie ma wcześniejszych zapisów.
 12.  Zachęcamy do nabywania najnowszego numeru czasopisma „drogi MIŁOSIERDZIA”.
 13. Prosimy o przestrzeganie przepisów sanitarnych obowiązujących w obiektach zamkniętych.