1. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Misyjny pod hasłem: „Spotkaliśmy, więc głosimy”.
  2. W czwartek 28 października święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  3. Wieczór uwielbienia w następną niedzielę – 31 października, po Mszy św. o godz. 18:00, zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane modlitwą.
  4. Zapraszamy chętne dzieci na Bal Wszystkich Świętych, który odbędzie się w naszej parafii 30 października (sobota) w godz. 19:00-21:00 w sali ks. Wojno. Szczegóły na plakatach lub u ks. Kamila.
  5. Zachęcamy do obejrzenia dwóch wystaw w kościele górnym, zorganizowanych przez Archiwum Archidiecezjalne. Jedna prezentuje kopie szesnastowiecznych dokumentów pergaminowych, dokumentujących początki najstarszych parafii naszej Archidiecezji. Druga przybliża związki błogosławionego kardynała prymasa Stefana Wyszyńskiego z naszym miastem.
  6. Wypominki będą odprawiane w dniach od 2 do 7 listopada o godz. 17:00, w połączeniu ze Mszą św. o godz. 18:00. Imiona i nazwiska zmarłych prosimy zgłaszać do zakrystii lub kancelarii.
  7. Przygotowanie do sakramentu bierzmowania zostanie wznowione w roku 2022, bierzmowanie zostanie udzielone w roku 2023.
  8. Nasza młodzież rozprowadza znicze i zapałki z nadrukiem parafii, już od dzisiaj, ofiary przy tym składane są przeznaczone na potrzeby młodzieży.
  9. Osoby zainteresowane udziałem w pracach synodalnych na etapie diecezjalnym zachęcamy do pobrania materiałów(konspekt na 10 spotkań) ze strony internetowej www.archibial.pl w zakładce Synod.
  10. Bardzo prosimy o przestrzeganie przepisów sanitarnych obowiązujących w przestrzeni zamkniętej i na cmentarzach.