1. Dziś przypada pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 8:00 – różaniec w sali ks. Wojno; natomiast po Mszy św. o godz. 9:30 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja wokół kościoła.
  2. Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego zostanie odprawiona w poniedziałek, 4 września o godz. 7:00.
  3. Ks. Radosław i ks. Tomasz zapraszają wszystkich na pieszą pielgrzymkę do Krypna. Odbędzie się ona w sobotę, 9 września. Nasza grupa wyruszy tego dnia o godzinie 7:00, spod wejścia do dolnego kościoła, od strony ul. Popiełuszki. Koszt uczestnictwa w pielgrzymce wynosi 10 złotych. Istnieje możliwość powrotu autokarem. Koszt autokaru wynosi 20 złotych. Zapisy na pielgrzymkę są przyjmowane w zakrystii i w kancelarii.
  4. Za tydzień w niedzielę (10 września) rozpoczynamy nowy rok formacyjny dla scholi i Oazy. Pierwsze spotkanie scholii o godzinie 10:30. Spotkanie dla oazy po Mszy o godz. 11:00. Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież.
  5. Poświęcenie tornistrów uczniów klas I szkół podstawowych odbędzie się w niedzielę, 17 września podczas Mszy św. o godz. 11:00.
  6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców odbędzie się w niedzielę 10 września po Mszy św. o godz. 12:30 w górnym kościele.
  7. Za tydzień w dniach 9 – 10 września (sobota, niedziela) będzie gościł w naszej parafii zespół muzyczny Mocni w Duchu z Łodzi. W sobotę, 9 września o godz. 18:00 zapraszamy na Mszę Świętą, po której odbędzie się koncert uwielbienia. W niedzielę 10 września zespół zagra podczas Mszy Świętych o godz. 9:30, 11:00 i 12:30. Szczegóły znajdują się na tablicy ogłoszeń, na stronie internetowej parafii oraz na Facebooku.
  8. Harcerze i zuchy z SP 43 zapraszają dzieci i młodzież w wieku 6 – 15 lat do dołączenia w ich szeregi. W harcerstwie można nauczyć się wielu przydatnych umiejętności i zawrzeć nowe relacje. Zbiórka naborowa odbędzie się 9 września. Więcej szczegółów znajduje się na plakatach.
  9. Zapraszamy na wyjazd do Lipska 17 września na Mszę Świętą w intencji teściowych, wdów, synowych i zięciów, za wstawiennictwem bł. Marianny Biernackiej. W drodze powrotnej – Sokolany i Sokółka. Wyjazd – około godz. 13:00, powrót – ok. godz. 18:00. Szczegóły i numery telefony pod który można zgłaszać swój udział możemy znaleźć na plakatach na tablicy ogłoszeń.
  10. Ukazał się wrześniowy numer czasopism Dobre Nowiny i Drogi Miłosierdzia.