1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18:00 odprawianej w kościele górnym, zapraszamy wszystkich na wieczór uwielbienia w kościele dolnym.
 2. W poniedziałek 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze św. jak w niedzielę.
 3. We wtorek -2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, zapraszamy na Msze św. o godz.6:30, 8:00, 9:30 i 18:00, wszystkie w kościele dolnym. Nie będzie Mszy św. o innych godzinach.
 4. Msza św. składkowa za zmarłych – 2 listopada o godz. 8:00.
 5. W dniach 1 i 2 listopada, kancelaria parafialna będzie nieczynna.
 6. W dniach 1-8 listopada można uzyskać odpust zupełny dla jednego zmarłego pod zwykłymi warunkami, należy nawiedzić cmentarz (w Dniu Zadusznym nawiedzić kościół lub kaplicę), modlić się w intencji jaką ma Ojciec św. na dany dzień.
 7. Od 2 listopada zaczynamy Wypominki, które będą odprawiane o godz. 17:00 w połączeniu z Mszą św. o godz. 18:00, imiona i nazwiska zmarłych prosimy zgłaszać do kancelarii lub w zakrystii.
 8. Msza Święta za zmarłych biskupów i kapłanów Archidiecezji Białostockiej zostanie odprawiona w środę, 3 listopada 2021 roku, o godz. 18.00 w Katedrze białostockiej.
 9. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP w sobotę po Mszy św. o godz. 18:00.
 10. J. E. Ks. Abp. Józef Guzdek zwraca się z gorącym apelem o przestrzeganie norm i zasad sanitarnych, zwłaszcza o noszenie maseczek ochronnych w przestrzeniach zamkniętych, dezynfekcję rąk i zachowanie należnego dystansu społecznego. Zachęca do przyjęcia szczepień przeciw wirusowi Covid, gdyż na dzień dzisiejszy tylko tak możemy ochronić zdrowie i życie wielu osób. Ks. Abp wyraża wdzięczność wszystkim pracownikom służby zdrowia za ich wytrwałą i heroiczną służbę w walce z pandemią. Wyraża też ufność, że Matka Miłosierdzia, św. Jerzy Męczennik i bł. Michał Sopoćko, wyjednają nam łaskę zwycięstwa nad pandemią.
 11. Zachęcamy do nabywania najnowszego numeru czasopisma „drogi MIŁOSIERDZIA” – Pod opieką Matki Miłosierdzia oraz do zabierania do domów najnowszego numeru czasopisma „dobre nowiny” – Duszom na pomoc.
 12.  Za tydzień taca na Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku.