1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego, przez cały dzień,aż do północy można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, za pobożne odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego w kościele lub w kaplicy, przed Najświętszym Sakramentem. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia.
  2. W tym tygodniu: w poniedziałek (25.04) święto św. Marka, Ewangelisty, dzień modlitw o urodzaje; we wtorek (26.04) – uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski; w środę (27.04)uroczystość św. Jerzego, męczennika, głównego patrona archidiecezji, w piątek (29.04)święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy, dzień Męczenników Duchownych Polskich z czasów II wojny światowej.
  3. XXVII Piesza Pielgrzymka Mężczyzn do Krypna, wyruszy z Katedry Białostockiej w sobotę 7 maja o godz. 8:00. Zapisy na trasie, Msza św. w Krypnie o godz.18:00.
  4. Zapraszamy na pielgrzymkę do Medjugorie, tzw. autokarem sypialnym w dniach 16-23 września, więcej informacji na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii. Mamy już zebraną połowę grupy, zapisy u ks. Czesława, w kancelarii lub w zakrystii.
  5. Zachęcamy do obejrzenia filmu o kapłaństwie Powołany, opartego na faktach autentycznych, film jest dostępny na You Tube.
  6. Zachęcamy do nabywania kwietniowego numeru czasopisma „drogi MIŁOSIERDZIA” pod hasłem Prawdziwie Zmartwychwstał. Jest również najnowszy numer „Miłujcie się” oraz „dobre nowiny”.
  7. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła, zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezji Białostockiej.