Wstęp: dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej z radością witamy s. Dorianę z Kenii, która wspólnie z nami się modli i dzieli się świadectwem wiary.

Po Komunii Świętej:

  1. W dniu 16 lipca br., papież Franciszek mianował dotychczasowego biskupa polowego Wojska Polskiego Józefa Guzdka, nowym Arcybiskupem Metropolitą Białostockim, otoczmy go naszą modlitwą. 
  2. Dzisiaj rozpoczynamy XXII Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa, w którym będziemy się modlić za wszystkich podróżujących. W następną niedzielę – 25 lipca – Dzień św. Krzysztofa i poświęcenie wszelkich pojazdów mechanicznych,po każdej Mszy św. Ofiary składane przy poświęceniu pojazdów są przeznaczone na zakup środków transportu dla misji.
  3. Również w niedzielę 25 lipca br., Pierwszy Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych, pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
  4. W wtorek wspomnienie bł. Czesława kapłana, prosimy o modlitwę w intencji naszego ks. Czesława Walentowicza.
  5. Organizujemy nową pielgrzymkę autokarową Wilno-Kowno-Szawle w dniach 10 -12 września, bliższe informacje i zapisy u ks. Czesława.
  6. Zapisy na Pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 24 września – 1 października, tylko do końca lipca u ks. Czesława.
  7. Zachęcamy do nabywania lipcowego numeru czasopisma „drogi MIŁOSIERDZIA”, o Maryi Matce z Różanegostoku, z książeczką o apostolstwie trzeźwości. Jest już nowy „Rycerz Niepokalanej” z kalendarzem na nowy rok.
  8. Pamiętajmy o zakrywaniu ust i nosa oraz o zachowaniu odległości.